IX Galicyjskie Spotkanie Krótkofalowców – Głobikowa 2019

To już 9-te coroczne, spotkanie krótkofalowców oraz miłośników łączności radiowej.
Członkowie klubów: SP8KKM, SP8PVV i SP8YAY w dniu 15.06.2019r (sobota), zapraszają wszystkich krótkofalowców i sympatyków łączności radiowej do Stanicy Turystycznej „Rozdzielnia Wiatrów” w Głobikowej.
Spotkanie rozpoczniemy od godz. 9-tej. Tradycyjnie będzie ono okazją do podsumowań, prezentacji sprzętu oraz własnych konstrukcji, wymiany doświadczeń i giełdy urządzeń.

  • O godz. 10.00 jak co roku w ramach spotkania, odbędzie się egzamin na świadectwo uzdolnienia w służbie radioamatorskiej.
  • Około godziny 12.00 krótka część oficjalna, ogłoszenie wyników egzaminu i sesja fotograficzna z „Dinozaurami”. Tradycyjnie, nie zabraknie też zabawy terenowej.

Na wszystkich uczestników spotkania czekać będą gorące przekąski z grilla, miła atmosfera i dużo dobrego humoru. Myślimy, że jak co roku pogoda będzie nam sprzyjać i uda się wspólnie przeżyć niezapomniane chwile.
Koleżanki i kolegów, którzy chcieli by zaprezentować swoje konstrukcje, rozwiązania, poprowadzić prezentacje lub pomóc przy organizacji spotkania prosimy o kontakt z Jackiem SQ8AQO (sq8aqo@gmail.com)

Serdecznie zapraszamy w imieniu wszystkich kolegów zrzeszonych w klubach: SP8KKM, SP8PVV i SP8YAY.  Do zobaczenia!

Vy’ 73 !
Jacek SQ8AQO

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.