Książka Ryszarda SP4BBU

Nowa książka Ryszarda SP4BBU pt. „Z kart historii krótkofalarstwa” (jej nakład to zaledwie kilkaset egzemplarzy).
Informuję kolegów, że ukazała się moja najnowsza książka pt. „Z kart historii krótkofalarstwa”. Liczy ona ponad 300 stron i jest ilustrowana zdjęciami. Publikację czyta się z ogromnym zainteresowaniem. Pokazuje ona początki krótkofalarstwa światowego i europejskiego w zarysie oraz polskiego szczegółowo. Od pół wieku nie było na rynku książki poświęconej  tej tematyce. W publikacji oprócz historii ,podanej w formie opowieści, są także wspomnienia przedwojennych i powojennych nadawców. Dość szeroko opisany jest udział krótkofalowców polskich działających w podziemiu podczas II wojny światowej. Są też wspomnienia polskich krótkofalowców, którzy wiele lat  mieszkali w Kuwejcie. Opisane są także wyprawy DX-owe. Nie brakuje najnowszej historii zawartej we wspomnieniach młodych nadawców. Opowieści kolegów czyta się jednym tchem.
Nakład publikacji jest ograniczony zaledwie do kilkuset egzemplarzy, ponieważ głównie na barkach autora spoczywał obowiązek partycypowania w kosztach jej wydania.  Wysokie koszty druku ograniczyły ilość  wydrukowanych książek. Publikacja  nie będzie dostępna w księgarniach, ani też  w wersji elektronicznej w Internecie. Można ją nabyć tylko u autora  (Ryszarda SP4BBU) przelewając na jego konto kwotę 30 zł za książkę i 5 zł za przesyłkę. Razem 35 zł. Dane do przelewu bankowego (nie pocztowego): Ryszard Reich ul. Żytnia 84, 10-803 Olsztyn. Nr konta: 74 1020 3541 0000 5502 0184 5775. W tytule przelewu proszę podać swoje imię , nazwisko i adres (koniecznie kod pocztowy!) oraz znak wywoławczy nadawcy. Wpiszę wtedy dedykację i dodam autograf. Dodam ,że mam jeszcze trochę książek pt. „Wywołanie ogólne” z przygodami krótkofalowców z Polski, USA, Kanady i Brazylii. Jej cena to także 35 zł . Miłej lektury życzy autor – Ryszard SP4BBU  PS. mój e- mail : sp4bbu@wp.pl

Uwaga: w związku z dużym zainteresowaniem kolegów publikacją i zwiększoną ilością wysyłanych książek mogą wystąpić opóźnienia w wysyłce. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.