Informacja QSL Managera Oddziału PZK w Rzeszowie – 01.10.2018

qsl-photo3Stan kart QSL w dniu 01-10-2018 dla wymienionych niżej kolegów przedstawia się następująco:
– stacje mające pow. 100 szt:
– stacje mające pow. 50 szt: SP8FPK, SP8ZV, Mielec, Nisko, Łańcut
– stacje mające pow. 20 szt: SQ8KFE,  SP7AH, SP8CGU,  SP8OBT, Jarosław,
 stacje mające do 20 szt: SQ8CJB, SQ8ERS, SQ8FEU, SQ8NQW, SQ8NQY, SQ8NYB, SQ8OGA, SQ8PDO, SQ8SV, SQ8VPS, SP8BRE, SP8BRQ, SP8BUH, SP8CIQ, SP8DXZ, SP8FUX, SP8HEB, SP8I, SP8IRZ,  SP8MFW, SP8MRD,   SP8MZB, SP8NFE, SP8PGP,   SP8TLH, SP8YB , Dębica, Przemyśl, Tarnobrzeg

W związku z moimi częstymi, ostatnio nieprzewidzianymi pobytami poza domem proszę w miarę możliwości ew. odbiór osobisty kart QSL i pozostawienie kart do wysyłki awizować telefonicznie przez moją komórkę 664 929 573. Przepraszam za to utrudnienie.

Ze względu na to, że niektórzy koledzy  systematycznie nie odbierają kart na spotkaniach a kart mają bardzo duże ilości /kilogramy/, informuję że karty te nie będą przynoszone na spotkania. Są do odbioru u mnie w domu, po uprzednim uzgodnieniu sposobu i terminu odbioru.

Mogę wysłać karty pocztą po otrzymaniu zwrotnie zaadresowanej koperty /proponuję koperty bąbelkowe nr 14 lub 16/ z naklejonymi znaczkami  o odpowiedniej wartości. Nie przyjmuję pieniędzy, podkreślam NIE PRZYJMUJĘ PIENIĘDZY !!!  Do ewentualnego listu poleconego ma być wypełnione potwierdzenie nadania.

Przypominam o układaniu kart KRAJAMI zgodnie z wykazem na naszej stronie OT oraz o podawaniu znaku QSL managera polskich stacji okolicznościowych.                 Przykład: karty G, GD, GI, GM, GU, GW, M, 2A-2A, lub AA-AL, K, N, W to dwa kraje Wielka Brytania i USA. Karta przez QSL Managerów np. TA3D via W3HNK do pozycji W/K.  Paczki kart i karty niespełniające tych wymagań będą zwracane do poprawy.               Status  biur QSL /np. brak/ w różnych krajach na świecie można zobaczyć na stronie: http://www.iaru.org/qsl-bureaus.html

Mam dyplom dla kolegi: SQ8KFM.

Informuję, że biuro QSL obsługuje tylko te stacje, które mają uregulowany status przynależności do PZK i aktualnie opłacone składki, a także stacje klubowe zgłoszone do obsługi QSL.

73! Wojtek SP8AJK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.