Informacja QSL Managera Oddziału PZK w Rzeszowie 17-luty-2018

qsl-photo3Stan kart QSL w dniu 17-02-2018 dla wymienionych niżej kolegów przedstawia się następująco :                                                                      
– stacje mające pow. 50 szt: SQ8ERS,  SQ8KEZ,  SQ8KFM, SP8BBK, SP8FPK, SP8OBT, Łańcut, Mielec, Nisko, Tarnobrzeg
– stacje mające pow. 20 szt: SQ8CBY, SQ8FEU, SQ8KFE, SQ8NGX, SP8DXZ, SP8MRD, SP8ZV,
 stacje mające do 20 szt: SQ8ALH, SQ8NQW,  SQ8NQY,  SQ8NVH, SQ8NYB, SQ8OAN, SQ8OGA, SQ8PDO, SQ8PDP, SQ8SBP, SQ8SV, SQ8VPS, SP7VZ, SP8BRE, SP8BRQ, SP8BUH, SP8CGU, SP8CIQ, SP8FHK, SP8HEB,  SP8I, SP8IRZ, SP8LNK, SP8MFW, SP8MZB, SP8NFE, SP8PGP, SP8RHQ, SP8TJU,  SP8TLH, SP8YB, Dębica, Jarosław, Przemyśl

W związku z moimi częstymi, ostatnio nieprzewidzianymi pobytami poza domem proszę w miarę możliwości ew. odbiór osobisty kart QSL i pozostawienie kart do wysyłki awizować telefonicznie przez moją komórkę 664 929 573. Przepraszam za to utrudnienie.

Ze względu na to, że niektórzy koledzy  systematycznie nie odbierają kart na spotkaniach a kart mają bardzo duże ilości /kilogramy/, informuję że karty te nie będą przynoszone na spotkania. Są do odbioru u mnie w domu, po uprzednim uzgodnieniu sposobu i terminu odbioru.

Przypominam o układaniu kart KRAJAMI zgodnie z wykazem na naszej stronie OT oraz o podawaniu znaku QSL managera polskich stacji okolicznościowych.                 Przykład: karty G, GD, GI, GM, GU, GW, M, 2A-2A, lub AA-AL, K, N, W to dwa kraje Wielka Brytania i USA. Karta przez QSL Managerów np. TA3D via W3HNK do pozycji W/K.  Paczki kart i karty niespełniające tych wymagań będą zwracane do poprawy.                                                   Status  biur QSL /np. brak/ w różnych krajach na świecie można zobaczyć na stronie: http://www.iaru.org/qsl-bureaus.html

Mam dyplomy dla kolegów SQ8KFM i SQ8NQY.

Informuję, że biuro QSL obsługuje tylko te stacje, które mają uregulowany status przynależności do PZK i aktualnie opłacone składki, a także stacje klubowe zgłoszone do obsługi QSL.

73! Wojtek SP8AJK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.