Akcja dyplomowa upamiętniająca 20. rocznicę utworzenia Uniwersytetu Rzeszowskiego

W dniach 15 września – 15 października 2021 r. członkowie Klubu Krótkofalowców SP8POP Oddziału Terenowego nr 18 PZK w Rzeszowie przy współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim zorganizowali akcję dyplomową, której celem było upamiętnienie 20. rocznicy utworzenia Uniwersytetu Rzeszowskiego. Warunkiem uzyskania dyplomu było zgromadzenie łącznie co najmniej 20 punktów za łączności przeprowadzone dowolną emisją i na dowolnym paśmie amatorskim, ze stacjami biorącymi udział w akcji dyplomowej. W dniach aktywności pracowała stacja okolicznościowa 3Z20UR z którą łączność była obowiązkowa.
W trakcie trwania akcji dyplomowej stacje dające punkty do dyplomu przeprowadziły łącznie 7059 QSO (9 pasm, 5 emisji, 4326 korespondentów, 121 krajów).

Ranking stacji, które zdobyły pamiątkowy dyplom oraz wykaz stacji biorących udział w akcji dyplomowej można uzyskać na stronie: https://logsp.pzk.org.pl/a/3z20ur/scores.php
Serdecznie dziękujemy wszystkim indywidualnym nadawcom, stacjom klubowym i nasłuchowcom z kraju i zagranicy za aktywne włączenie się w akcję dyplomową upamiętniającą 20. rocznicę utworzenia Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W niedzielę 17.10.2021 r. w budynku Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno – Przyrodniczej Uniwersytetu Rzeszowskiego z inicjatywy Award Manager-a Aleksandra SP8MZB odbyło się pierwsze spotkanie podsumowujące akcję dyplomową.

Od lewej: SP8AJK, SP8MZB, SP8BDF, SP8N, SQ8AQO oraz Zuzia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.