1,5 % OPP dla 18 OT PZK w Rzeszowie

Koleżanki i Koledzy,

Jak co roku zbliża się okres rozliczeń podatkowych z Urzędami Skarbowymi. Zwracamy się do wszystkich członków Polskiego Związku Krótkofalowców, ich rodzin oraz sympatyków PZK o przekazywanie środków z odpisu 1,5% od podatku na rzecz 18 Oddziału Terenowego Polskiego Związku Krótkofalowców w Rzeszowie – KRS 0000088401 (cel szczegółowy –  18 OT PZK).
Rozliczając się z dochodów za 2023 rok, deklarując 1,5% od podatku na PZK, należy w odpowiedniej rubryce formularza PIT 36, PIT 37 etc. wpisać cel szczegółowy –  18 OT PZK. Środki z OPP corocznie 18 Oddział Terenowy PZK w Rzeszowie wykorzystuje m. innymi na organizację Podkarpackiego Zjazdu Krótkofalowców w Marysinie k. Julina.
Wszystkie otrzymane w ramach OPP środki, które możemy spożytkować na wybrany cel, muszą być wydatkowane zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 roku. Art. 27 – pkt 4.
Koleżanki i Koledzy, przekazanie 1,5% od podatku na rzecz 18 Oddziału Terenowego PZK w Rzeszowie to najprostszy, bez kosztowy i nie wymagający poświęcenia czasu sposób na wsparcie działalności naszego Oddziału, a więc i na realizację wielu przedsięwzięć na których nam zależy w rozwoju naszego pięknego hobby. Wiele z nich nie byłoby możliwe zrealizować, gdyby nie środki z OPP.
Wszystkim, którzy wsparli naszą organizację przekazując w 2023 roku i w latach poprzednich swój 1% serdecznie dziękujemy.

Vy’ 73!
Zarząd oraz Członkowie 18 OT PZK w Rzeszowie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.